O marce - Tartare - Smakuj każdym zmysłem

POSMAKUJ HISTORII TARTARE!

Poznaj historię naszych wyjątkowych serów…

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że przenosisz się do malowniczej południowo-zachodniej Francji. Dokładnie do niewielkiego miasteczka Marsac w regionie Dordogne. Jest rok 1964 i właśnie następuje przełomowy moment – rozpoczyna się produkcja pierwszych serów pod marką Tartare.

W pełnym zieleni Marsac-sur-l’Isle, pośród wzgórz i wód oraz unoszących się w powietrzu zapachów przyrody powstaje delikatny, rozpływający się w ustach ser, który zachwyca swoim wyrazistym smakiem.

Jeszcze nikt się nie spodziewa, że kilkadziesiąt lat później mała francuska fabryka serów Fromarsac stanie się pionierem w przemyśle rolno-spożywczym w Dordonii.

Podróż Tartare nie kończy się jednak w Marsac. Wystarczy udać się ponad 300 km dalej, a znajdziemy się w niewielkiej, urokliwej miejscowości Grieges, gdzie produkowane są koreczki serowe Tartare Aperitif.

Z biegiem czasu marka zyskała wielu sympatyków w całej Europie, a w 1993 roku trafiła również do Polski, gdzie narodziły się serki puszyste Tartare.

Zobacz wideo

Włącz dźwięk i zaserwuj sobie prawdziwą ucztę dla zmysłów!

O MARCE

Wyobraź sobie ser tak intensywny, jak intensywne mogą być Twoje przeżycia. Tak wyrazisty w smaku, że gdy raz spróbujesz – natychmiast pragniesz więcej…

Sery Tartare są ucieczką od oczywistych rozwiązań. Od pierwszych chwil kuszą aromatem, bogatą konsystencją, a przede wszystkim unikalnym smakiem. Różnorodność wariantów i oryginalne propozycje smaków sprawiają, że nie możesz, a nawet nie chcesz im się oprzeć.

Jeśli w życiu zawsze chcesz więcej i więcej, nie godzisz się na kompromisy, ale jednocześnie cenisz sobie małe przyjemności, to sięgnij po nasze sery i rozsmakuj się w nich!

Takie dokładnie są chwile z Tartare – bogate, intensywne i unikatowe.

Obrazek do sekcji: O MARCE

Poznaj nasze produkty

Szukasz wyjątkowych smaków? Jesteś w dobrym miejscu! W naszej ofercie Tartare dostępne są:

Znajdź swój ulubiony Tartare i smakuj każdym zmysłem!

Sprawdź

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych na świecie produktach Tartare, zajrzyj na francuską stronę marki.

Wejdź

Tartare Instagram 1
Tartare Instagram 2
Tartare Instagram 2

Odwiedź Tartare na Instagramie lub Facebooku i odkryj swój zmysł do gotowania!